Oddział DPD Biała Podlaska – kiedy otwarcie?

Możemy uchylić rąbka tajemnicy. Oddział Miejski DPD Polska w Białej Podlaskiej zostanie wkrótce otwarty. Rozładuje on znacznie już obciążony oddział DPD Siedlce (SDE) i będzie dobrym punktem przeładunkowym przesyłek DPD w Białej Podlaskiej.

Niedoręczone w ciągu dnia paczki będą mogły być odebrane w Oddziale Miejskim DPD (Urban Depot), który powinien być otwarty jako punkt odbioru do późnych godzin popołudniowych. Oddział DPD Biała Podlaska będzie również pełnił funkcję punktu DPD Pickup z dodatkowymi funkcjonalnościami, jak np. możliwość płacenia za usługi kartą płatniczą.

Oprócz tego, że będzie możliwość odbioru nieodebranych paczek z całej BP i okolic, również nadanie paczki będzie ułatwione. Ostatni transport do sortowni w Siedlcach powinien wyjeżdżać z Białej po godzinie 17, więc paczki pozostawione w punkcie do godziny 17:00 najczęściej kolejnego dnia będa już w doręczeniu u odbiorcy. Jest to duży krok naprzód. Do tej pory paczki nadane w punktach DPD Pickup w całym mieście były odbierane najczęściej do godziny 14:00. Nadanie w godzinach popołudniowych wiąże się obecnie z postojem paczki w punkcie nadawczym do kolejnego dnia roboczego, gdy zostanie odebrana przez kuriera z kursem do Siedlec.

Gdy tylko będziemy wiedzieć więcej na temat nowego oddziału DPD w Białej Podlaskiej, natychmiast damy znać.