Jak zamówić kuriera do domu?

Jednym z częstszych pytań, jakie otrzymujemy telefonicznie jest: Jak zamówić kuriera do domu? Czy kurier przyjeżdża na adres po paczki? Niestety najczęściej odpowiedź brzmi – nie. Aby najtaniej nadać paczkę DPD w Białej Podlaskiej konieczne jest odwiedzenie jednego z wielu punktów DPD Pickup (oczywiście my rekomendujemy naszą placówkę przy ul Brzeskiej 126). Klient detaliczny pozbawiony jest możliwości podjazdu kuriera po paczkę pod wskazany adres. Taki przywilej przysługuje jedynie klientom firmowym DPD, którzy mogą samodzielnie zlecać odbiór paczek spod podanego adresu. Alternatywnie można zamówić kuriera DPD do domu korzystając z naszej wyszukiwarki najtańszej przesyłki powstałej we współpracy z Furgonetka:

Dawniej, w czasie pandemii Covid 19 w 2020 roku DPD podjęło próby realizowania podjazdów po paczki od klientów – jak mnie pamięć nie myli, były to lekkie przesyłki do 3kg. Szybko ten pomysł zarzucono. Podejrzewam, że ze względu na ilość drobnych zleceń podjazdu, które musiałby zostać zrealizowane. Zarówno DPD, jak i wszystkie inne firmy kurierskie jeżdżące po Białej Podlaskiej preferują klientów firmowych, którzy codziennie zostawiają im kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt przesyłek, które jadą do sortowni SDE (oddział DPD w Siedlcach).

W naszym punkcie DPD pickup na Brzeskiej w Białej Podlaskiej nie tylko tanio i szybko nadasz paczkę, ale też pomożemy CI ją zapakować – najczęściej bezpłatnie. Dosłownie “siedzimy” na używanych kartonach, więc zawsze możemy Ci jakiś pożyczyć. Sami codziennie pakujemy paczki w naszym sklepie internetowym – podpowiemy więc też, jak bezpiecznie zapakować Twoją przesyłkę. Cennik DPD znajdziesz tutaj, ale nie zapomnij też odwiedzać regularnie stronę internetową DPD, gdzie samodzielnie podając dane nadawcy, odbiorcy i opłacając przesyłkę online możesz liczyć na spory upust dla paczek krajowych do 0.5 kg i 3 kg oraz wybranych przesyłek międzynarodowych w krajach Unii Europejskiej. 

Najtańszy kurier Biała Podlaska? Tylko z DPD.