Jak skontaktować się z kurierem DPD w Białej Podlaskiej?

Częste telefony, jakie otrzymujemy w naszym punkcie DPD Pickup dotyczą pytań, jak skontaktować się z kurierem w Twoim rejonie? Kiedy kurier przyjedzie z paczką? Kiedy kurier odbierze przesyłki?

Niestety, jako jeden z wielu punktów odbioru przesyłek kurierskich nie mamy takich informacji. Nie jesteśmy w posiadaniu telefonu do kurierów, jak również nie wiemy, w jakich godzinach można go zastać na Twoim „rejonie”. W Białej Podlaskiej jeździ kilkunastu kurierów DPD i każdy na swoje punkty adresowe do obsłużenia. Sami obieraja najbardziej optymalną trasę przejazdu przez miasto lub sugerują się podpowiedziami z ich coraz bardziej zaawansowanych aplikacji na telefonie;)

Nasz punkt pickup przy ul. Brzeskiej 126 obsługiwany jest obecnie przez kuriera, który obsługuje wyłącznie wylotową część ul. Brzeskiej w Białej Podlaskiej oraz okoliczne miejscowości. Ale to też może się zmienić z tygodnia na tydzień, jako, że oddział DPD w Siedlcach (koordynujący dostawy na terenie Białej Podlaskiej) wciąż optymalizuje dostawy na terenie miasta, dokłąda i zdejmuje kurierów z danych rejonów.

W każdym przypadku powinieneś mieć dostęp do numeru swojej przesyłki, udostępnionej Twobie przez sprzedawcę sklepu internetowego, Allegro czy osobę wysyłającą Ci paczkę. Jeśli nie masz, koniecznie o to poproś. Mając numer listu przewozowego oraz będąc adresatem przesyłki możesz już zrobić więcej.

Przykładowo, na oficjalnej stronie internetowej DPD możesz sprawdzić status przesyłki – czy została ona już nadana, czy jest transportowana między oddziałami doręczającymi, czy może jest w doręczeniu? Jeśli jest w doręczeniu, mając swój własny numer telefonu możesz z łatwością sprawdzić numer telefonu do kuriera DPD, który ma Twoja paczkę „na aucie” i dziś będzie ją do Ciebie doręczał.

Zawsze jest możliwość telefonu na infolinię DPD: telefon: 801 400 373 lub 22 577-55-55. Co prawda jest to ogólnopolska infolinia DPD, a nie dedykowana informacja DPD w Białej Podlaskiej, jednak najczęściej po drugiej strony są dobrze poinformowane osoby. Tylko nie daj się zapętlić w rozmowę z botem, lecz przy każdym wyborze staraj się skontaktować z operstorem – żywym człowiekiem, osobą kompetentną, która udzieli Ci szczegółowych informacji odnośnie Twojej przesyłki.

Podobne wpisy