Cennik przesyłek zagranicznych DPD

DPD, jako międzynarodowy przewoźnik świadczy usługi dostawy przesyłek do większości krajów europejskich. Nasi klienci przez nasz punkt DPD Pickup w Białej Podlaskiej wysyłają tanie paczki do Niemiec, Holandii, Belgii, Danii, Francji oraz Irlandii.

Ceny nie są wygórowane. Paczka do Niemiec o wadze do 3kg kosztuje zaledwie 69 zł. Przesyłka do Francji o wadze do 3kg to koszt 99 zł. Tymczasem paczka do Irlandii wysyłane są w cenie 99 – 109 zł. Nie sprawdzamy cen konkurencji, lecz podejrzewamy, że nasz cennik krajowy, jak i zagraniczny jest lepszy niż brokerów kurierskich funkcjonujących w Białej Podlaskiej – EPAKA, Pakersi oraz Furgonetka. Ponadto u nas nie ma kolejek, jak również łatwo podjechać samochodem pod same drzwi;)

AKTUALIZACJA: Aby wysłać paczkę kurierem DPD jeszcze taniej zapraszamy do strony naszego partnera, gdzie szybko wycenisz wysyłkę przesyłki DPD, opłacisz online oraz samodzielnie wydrukujesz etykietę adresową. Taką gotową paczkę możesz dostarczyć do dowolnego punktu DPD Pickup lub Oddziału Miejskiego DPD w Białej Podlaskiej.

Wysyłka paczek do Anglii – Wielkiej Brytanii – UK (również przesyłka do Szkocji, Irlandii Północnej) jest obecnie wstrzymana dla klientów detalicznych DPD. Związane jest to przede wszystkim z konieczną odprawą celną przesyłek. Obecnie paczki do Anglii wyślesz najsprawniej korzystając z usług Poczty Polskiej.

Szczegółowy cennik wysyłki zagranicznej (cennik kurier DPD zagranica) znajduje się poniżej. Warto zajrzeć na stronę DPDPickup.pl w poszukiwaniu promocji na lekkie paczki zagraniczne – czasem uda się nadać przesyłkę taniej, niż w naszym punkcie. pamiętaj o bezpiecznym poakowaniu paczek zagranicznym – będzie ona „szła” kilka dni z uwzględnieniem wielu punktów (kilku sortowni regionalnych), warto więc ją jeszcze lepiej zabezpieczyć. Potrzebujesz więcej informacji, jak pakować paczki do wysyłki kurierem DPD Biała Podlaska? Koniecznie zajrzyj tutaj: https://prosend.pl/pakowanie-przesylek-kurierskich-dpd/