Cennik przesyłek zagranicznych DPD

DPD, jako międzynarodowy przewoźnik świadczy usługi dostawy przesyłek do większości krajów europejskich. Nasi klienci przez nasz punkt DPD Pickup w Białej Podlaskiej wysyłają tanie paczki do Niemiec, Holandii, Belgii, Danii, Francji oraz Irlandii.

Ceny nie są wygórowane. Paczka do Niemiec o wadze do 3kg kosztuje zaledwie 69 zł. Przesyłka do Francji o wadze do 3kg to koszt 99 zł. Tymczasem paczka do Irlandii wysyłane są w cenie 99 – 109 zł. Nie sprawdzamy cen konkurencji, lecz podejrzewamy, że nasz cennik krajowy, jak i zagraniczny jest lepszy niż brokerów kurierskich funkcjonujących w Białej Podlaskiej – EPAKA, Pakersi oraz Furgonetka. Ponadto u nas nie ma kolejek, jak również łatwo podjechać samochodem pod same drzwi;)

Wysyłka paczek do Anglii – Wielkiej Brytanii – UK (również przesyłka do Szkocji, Irlandii Północnej) jest obecnie wstrzymana dla klientów detalicznych DPD. Związane jest to przede wszystkim z konieczną odprawą celną przesyłek. Obecnie paczki do Anglii wyślesz najsprawniej korzystając z usług Poczty Polskiej.

Szczegółowy cennik wysyłki zagranicznej (cennik kurier DPD zagranica) znajduje się poniżej. Warto zajrzeć na stronę DPDPickup.pl w poszukiwaniu promocji na lekkie paczki zagraniczne – czasem uda się nadać przesyłkę taniej, niż w naszym punkcie. pamiętaj o bezpiecznym poakowaniu paczek zagranicznym – będzie ona „szła” kilka dni z uwzględnieniem wielu punktów (kilku sortowni regionalnych), warto więc ją jeszcze lepiej zabezpieczyć. Potrzebujesz więcej informacji, jak pakować paczki do wysyłki kurierem DPD Biała Podlaska? Koniecznie zajrzyj tutaj: https://prosend.pl/pakowanie-przesylek-kurierskich-dpd/